Rytų Europos regiono veterinarijos gydytojų konferencija su lojaliausiais klientais

Spalio 1-7 dienomis UAB ,,Vetmarket‘’ atstovai kartu su savo lojaliausiais klientais – smulkių gyvūnų veterinarijos gydytojais iš visos Lietuvos – dalyvavo Rytų Europos regiono veterinarijos gydytojų konferencijoje (EERVC). Joje paskaitas skaitė 17 savo srities profesionalų iš skirtingų šalių. Konferencijoje buvo aptartos anestezijos ir analgezijos, minkštųjų audinių chirurgijos, neurologijos, ortopedijos, odontologijos, klinikinės patologijos, šunų leišmaniozės, endoskopijos, gastroenterologijos, dermatologijos, laboratorinės diagnostikos ir egzotinių gyvūnų ligų gydymo temos ir naujienos.

Spalio 2 dieną UAB “Vetmarket” atstovai savo klientams atskirame seminare pristatė veterinarinių produktų naujienas ateinantiems 2020 metams. Asortimentą papildys naujienos iš prancūzų gamintojo „Ceva Sante Animale”: Zodon, Zelys, Firodyl. Įmonė, reaguodama į antibiotikų mažinimo gydyme tendencijas, kaip alternatyvą klientams ir augintinių savininkams siūlo vokiečių gamintojo, bioreguliacinės sisteminės medicinos pradininko, „Heel” krepšelį. UAB “Vetmarket” asortimentą taip pat papildo ilgamečio partnerio “Goodpoint chemicals” profesionalios dezinfekcijos priemonės rankoms, odai, paviršiams, instrumentams. Artimiausiu metu klientams, smulkių gyvūnų klinikoms, įmonė pasiūlys ir pooperacines apykakles, chirurginius siūlus, elastinius tvarsčius ir kitas chirurgines priemones.

Visos konferencijos metu taip pat vyko veterinarinių vaistų, chirurginių įrankių ir diagnostikos įrangos paroda. Produktų naujienas pristatė daugybė gamintojų iš viso pasaulio.