Apie mus

UAB „VetMarket“ – tai viena didžiausių veterinarinės farmacijos įmonių grupių Pabaltijo šalyse, atsakingai žvelgianti į gyvūnų gerovę. Rinkai nuolat pristatome naujus projektus, orientuotus į klientų veiklos efektyvinimą ir kokybės gerinimą, nes jaučiame atsakomybę už galutinį kliento rezultatą.

Įmonės branduolį sudaro ilgametę patirtį turintys specialistai – veterinarijos gydytojai, šėrimo specialistai, taip pat diplomuoti biomedicinos mokslų krypties veterinarinės medicinos mokslų daktarai.

Profesionalūs, aktyvūs ir entuziastingi žmonės, pasitelkę savo žinias, patirtis ir tarptautinius ryšius, nuolat konsultuodami Lietuvos ūkius, sukūrėme efektyvaus ūkininkavimo būdą – GrowLine.

GrowLine sujungia visas mūsų vykdomas veiklas – ekspertų konsultacijas, laboratoriniais tyrimais paremtas rekomendacijas ir veterinarines paslaugas. Atlikus ūkio procesų auditą, individualiai ūkiui pritaikome šėrimo schemas, rengiame ligų prevencijos ir gydymo protokolus, užtikriname reikiamų produktų asortimentą ir jų tiekimą, apmokome darbuotojus ir garantuojame tolimesnį veiksmų sekimą tikslui pasiekti. Individualiai ūkiui, maksimaliai integruojant jo turimas technologijas, yra sukuriama ir pritaikoma nuosekli, realių veiksmų grandinė.

Kadangi ūkiams rekomendacijos teikiamos ir procesai derinami tik įvertinus realius laboratorinius tyrimų rezultatus, turime nuosavą Mobilią tyrimų laboratoriją.

„VM Mobili tyrimų laboratorija“ atliepia visus šiuolaikinės galvijininkystės sektoriaus poreikius: reagavimo į iškvietimus greitis, profesionali veterinarijos gydytojų komanda, išsami tyrimų duomenų analizė, ataskaitos bei kartu su jomis sekančios rekomendacijos, už kurių tikslumą ir efektyvumą atsako mūsų laboratorijos specialistai.

„VM Mobilios tyrimų laboratorijos“ veiklos ir tyrimų sritis labai plati, joje sumontuota įranga atliekami įvairūs galvijų kraujo rodiklių, pašarų kokybės, pašarų virškinamumo, didžiojo prieskrandžio mikrofloros, parazitologiniai, ultragarso, imuninio stovio vertinimo ir kiti tyrimai. Laboratorija turi pažangiausią įrangą, skirtą paimti mėginius, juos paruošti tyrimams ir išanalizuoti čia pat, ūkyje, tam, kad būtų išvengta paklaidų mėginių ėmimo, transportavimo ir saugojimo metu.

Siekdami tinkamai užtikrinti ūkiams veterinarines paslaugas, pasirūpinome ir moderniausiu veterinarinių vaistų, papildų ir kitų prekių sandėliu visame Pabaltijyje, kurio sandėliavimo plotas 5000 m2. Jame įrengtas automatinis temperatūrų stebėjimas bei reguliavimas, įdiegtos išmaniosios atsargų stebėjimo ir sekimo technologijos, padedančios savalaikiai valdyti prekių likučius.

Norėdami užtikrinti plačiausią veterinarinių preparatų asortimentą atstovaujame ir bendradarbiaujame su eile gamintojų: Interchemie werken De Adelaar, Ceva Sante Animale, Bioveta, Hokovit, Dr. Clauder’s, Innovad, Heel, Inuvet, Veterinary Sutures, Pro Nutrition Flatazor, Anju Beaute, Cenavisa, Vilofoss, Denkavit, Phytofeed, Vapco, Pharmill.

O kad visi preparatai klientus pasiektų laiku ir kokybiški, specialių saugojimo ir transportavimo reikalaujančius produktus pristatome savo transportu. Mūsų mikroautobusai, turi izoterminius kėbulus, kuriuose įrengti atskiri skyriai prekėms, kurioms reikalingos skirtingos specialios laikymo ir saugojimo sąlygos. T.y. atskiri skyriai, kuriuose palaikoma temperatūra nuo +2 – +8 C°  ir  +15 – +25 C° šiuose skyriuose ši temperatūra automatiškai palaikoma viso pristatymo metu.  

Taip dirbame Lietuvoje, bet tuo neapsiribojame ir diegiame savo idėjas ir patirtį kitose šalyse.

UAB “Vetmarket” dukterinė įmonė SIA “Vetmarket” per neilgą veiklos laikotarpį atsidūrė pirmaujančių Latvijos veterinarinės farmacijos įmonių sąraše. Šiais metais įmonei pavyko pasiekti trečią vietą  pagal bendrus pardavimus tarp Latvijos didmeninės prekybos įmonių. Jų krepšelį sudaro veterinariniai vaistai, vakcinos ir preparatai visoms gyvūnų grupėms bei pašarai ir pašarų priedai „GrowLine“, kurių receptūros buvo sukurtos remiantis mūsų specialistų patirtimi ir bendradarbiaujant su šios srities ekspertais. Įmonė yra oficialus Interchemie werken „De Adelaar“ ir “Ceva” atstovas Latvijoje.

Taip pat turime atstovus Estijoje bei Baltarusijoje.

Tarptautinė kačių paroda Murrr Pavasaris

Tarptautinės kačių parodos skirtos katėms ir jų šeimininkams pademonstruoti tam tikros veislės augintinių išvaizdą, charakterį bei sugebėjimus.Kaip sakė parodos rengėjai, – Mes tik murs! O […]

Geras silosas yra pasirinkimas!

Š.m vasario 23 d. vyko seminaras „Žolinių silosuotų pašarų gamyba: kokybę įtakojantys esminiai faktoriai“ Dėkojame visiems skyrusiems savo laiką ir atvykusiems į žolinių silosuotų pašarų […]

SEMINARAS: Praktinis veterinarinių problemų sprendimas kiaulininkystėje

Mokslas – tai supratimas, jog nežinojai to, ko nežinojai, kad nežinojai, sakė Bill Vaughan.😊 Bet sužinoti, tai ko nežinojai padeda mūsų rengiami seminarai. Šį kartą […]

SEMINARAS: Galvijų kvėpavimų ligų kontrolės subtilybės

Žinios įgalina! Kartu su mūsų partneriais Hipra gilinomės į kvėpavimų ligų kontrolės subtilybes: “Galvijų kvėpavimo ligų kompleksas. Atsparumo antibiotikams prevencija. Kvėpavimo susirgimus sukeliančios priežastys, patogenezė, […]

25-oji žemės ūkio paroda „Ką pasėsi 2021“

Štai ir praėjo jubiliejinė 25-oji žemės ūkio paroda „Ką pasėsi 2021“ Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje (VDU ŽŪA). Pirmą kartą įmonės istorijoje ir mes […]