KONTAKTAI

REKVIZITAI

Įmonės pavadinimas: UAB Vetmarket
Įmonės kodas: 302512874
PVM mokėtojo kodas: LT100005679714

Telefonas: +370 37 384003
El. paštas: info@vetmarket.lt
Buhalterija: buhalterija@vetmarket.lt

Adresas: Nemuno g. 4, Virbališkių k., Kauno raj., LT-53458, Lietuva

KOMANDA

Andrius Jucius

Direktorius
Tel.: +370 37 384003
El. paštas: info@vetmarket.lt

GALVIJININKYSTĖS PARDAVIMŲ SKYRIUS

Kęstutis Sincevičius

Galvijininkystės pardavimų skyriaus vadovas
Tel.: +370 610 01333
El. paštas: kestutis.s@vetmarket.lt 

Aurelija Stiklė

Vet.gydytoja/Pardavimų vadybininkė
Tel.: + 370 637 79720
El. paštas: aurelija.s@vetmarket.lt

Juozas

Juozas Chomičius

Vet.gydytojas/Pardavimų vadybininkas (Šilutė, Tauragė, Raseiniai, Kelmė, Radviliškis)
Tel.: + 370 633 88554
El. paštas: juozas@vetmarket.lt 

Arnoldas Ureniovas

Vet.gydytojas/Pardavimų vadybininkas (Klaipėda, Skuodas, Plungė, Telšiai, Šiauliai)
Tel.: + 370 626 22553
El. paštas: arnoldas@vetmarket.lt 

Vesta Radvilavičienė

Vet.gydytoja/Pardavimų vadybininkė (Joniškis, Pakruojis, Biržai, Panevėžys, Kupiškis, Rokiškis, Utena, Anykščiai, Vilniaus apskr.)
Tel.: + 370 626 36869
El. paštas: vesta@vetmarket.lt

VETERINARINIO KONSULTAVIMO GRUPĖ

dr.Aloyzas Januškauskas

Veterinarinio konsultavimo grupės vadovas
Tel.: +370 653 56848
El.paštas: aloyzas.januskauskas@vetmarket.lt

dr.Ignas Šilinskas

Mobilios laboratorijos vet.gydytojas – konsultantas
Tel.: +370 65809116
El.paštas: ignas.silinskas@vetmarket.lt

 

Justė Vitkė

Šėrimo konsultantė
Tel.: +370 629 92371
El.paštas: juste@vetmarket.lt

 

Monika Junevičiūtė

Galvijininkystės šėrimo specialistė
Tel.: +370 628 40036
El.paštas: monika@vetmarket.lt 

KIAULININKYSTĖS PARDAVIMŲ SKYRIUS

Jūratė Kičienė

Kiaulininkystės skyriaus vadovė (visa Lietuva)
Tel.: +370 663 63933
El. paštas: jurate@vetmarket.lt

PAUKŠTININKYSTĖS PARDAVIMŲ SKYRIUS

Kasparas Vėlyvis

Paukštininkystės produktų pardavimų vadovas
Tel.: +370 681 08402
El.paštas: kasparas@vetmarket.lt 

SMULKIŲ GYVŪNŲ SKYRIUS

Evelina Dovydauskienė

Smulkių gyvūnų skyriaus vadovė
Tel.: +370 637 91390
El. paštas: evelina@vetmarket.lt

Ligita Skruodenė

Vet. gydytoja/Pardavimų vadybininkė
Tel.: +370 697 43112
El. paštas: ligita.s@vetmarket.lt

Sigutė Savickienė

Pardavimų vadybininkė
Tel.: +370 626 07579
El. paštas: sigita@vetmarket.lt

Augustina Vaitkutė 

Vet.gydytoja/Pardavimų vadybininkė/El.prekybos vadybininkė (evet.lt)
Tel.: +370 685 06905
El. paštas: augustina@vetmarket.lt

LOGISTIKOS IR TIEKIMO SKYRIUS

Edita Drazdauskienė

Direktoriaus pavaduotoja administracijai/ Logistikos ir tiekimo skyriaus vadovė
Tel.: +370 667 42423
El. paštas: edita@vetmarket.lt

Džiuljeta Perštialienė

Logistikos ir tiekimo vadybininkė
Tel.: +370 645 42551
El. paštas: dziuljeta@vetmarket.lt

Ignius Barauskas

Duomenų analitikos vadovas
Tel.: +370 674 30689
El. paštas: ignius@vetmarket.lt

Saulius Plioplys

Logistikos ir tiekimo vadybininkas
Tel.: +370 605 73319
El. paštas: saulius@vetmarket.lt

Justinas Bendžiūnas

Sandėlio vadovas
Tel.: + 370 647 35835
El. paštas: justinas@vetmarket.lt

EKSPORTO SKYRIUS

Dominykas Jucius

Pardavimų ir tiekimo vadybininkas
Tel.: +370 655 24915
El. paštas: dominykas@vetmarket.lt

FARMACIJOS SKYRIUS

Evelina Dovydauskienė

Veterinarinės farmacijos vadovė
Tel.: +370 637 91390
El. paštas: evelina@vetmarket.lt

BUHALTERIJA

Svetlana Alionene

Vyr.buhalterė
Tel.: +370 665 12351
El. paštas: svetlana@vetmarket.lt

Gintarė Genytė

Vyr.buhalterės pavaduotoja analitikai
Tel.: +370 689 10660
El. paštas: gintare@vetmarket.lt

Daiva Jucienė

Buhalterė
Tel.: + 370 688 12215
El. paštas: daiva@vetmarket.lt

Paulė Simonaitienė

Buhalterė
Tel.: +370 672 63002
El. paštas: paule@vetmarket.lt

Ernesta Kazlauskienė

Apskaitininkė
Tel.: +370 636 10994
El. paštas: ernesta@vetmarket.lt

Parašykite mums!