KONTAKTAI

REKVIZITAI

Įmonės pavadinimas: UAB Vetmarket
Įmonės kodas: 302512874
PVM mokėtojo kodas: LT100005679714

Telefonas: +370 37 384003
El. paštas: info@vetmarket.lt
Buhalterija: buhalterija@vetmarket.lt

Adresas: Nemuno g. 4, Virbališkių k., Kauno raj., LT-53458, Lietuva

KOMANDA

Andrius Jucius

Direktorius
Tel.: +370 37 384003
El. paštas: info@vetmarket.lt

GALVIJININKYSTĖS PARDAVIMŲ SKYRIUS

Kęstutis Sincevičius

Galvijininkystės pardavimų skyriaus vadovas
Tel.: +370 610 01333
El. paštas: kestutis.s@vetmarket.lt 

Vilma Jankauskienė

Vet.gydytoja/Pardavimų vadybininkė (Marijampolė, Šakiai, Kaunas, Panevėžys)
Tel.: + 370 626 16721
El. paštas: vilma.j@vetmarket.lt 

Vladas

Vladas Misiūnas

Vet.gydytojas/Pardavimų vadybininkas (Klaipėda, Tauragė, Plungė, Raseiniai)
Tel.: + 370 626 22553
El. paštas: vladas@vetmarket.lt 

Juozas

Juozas Chomičius

Vet.gydytojas/Pardavimų vadybininkas (Alytus, Vilnius, Utena)
Tel.: + 370 633 88554
El. paštas: juozas@vetmarket.lt 

Vilius Adomaitis

Vet.gydytojas/Pardavimų vadybininkas (Skuodas, Telšiai, Šiauliai, Pasvalys)
Tel.: + 370 626 36869
El. paštas: vilius@vetmarket.lt 

VETERINARINIO KONSULTAVIMO GRUPĖ

dr.Aloyzas Januškauskas

Veterinarinio konsultavimo grupės vadovas
Tel.: +370 653 56848
El.paštas: aloyzas.januskauskas@vetmarket.lt

Lina Navickienė

Galvijininkystės šėrimo specialistė
Tel.: +370 618 60746
El.paštas: lina@vetmarket.lt 

Monika Junevičiūtė

Galvijininkystės šėrimo specialistė
Tel.: +370 628 40036
El.paštas: monika@vetmarket.lt 

dr.Ignas Šilinskas

Mobilios laboratorijos vet.gydytojas – konsultantas
Tel.: +370 65809116
El.paštas: ignas.silinskas@vetmarket.lt

 

KIAULININKYSTĖS PARDAVIMŲ SKYRIUS

Jūratė Kičienė

Kiaulininkystės skyriaus vadovė (visa Lietuva)
Tel.: +370 663 63933
El. paštas: jurate@vetmarket.lt

PAUKŠTININKYSTĖS PARDAVIMŲ SKYRIUS

Gintautas Mickus

Paukštininkystės skyriaus vadovas (visa Lietuva)
Tel.: +370 687 87199
El.paštas: gintautas@vetmarket.lt 

SMULKIŲ GYVŪNŲ SKYRIUS

Eglė Černauskytė

Smulkių gyvūnų skyriaus vadovė
Tel.: +370 665 19916
El. paštas: egle@vetmarket.lt

Sigutė Savickienė

Pardavimų vadybininkė
Tel.: +370 626 07579
El. paštas: sigita@vetmarket.lt

Augustina Vaitkutė 

Vet.gydytoja/Pardavimų vadybininkė
Tel.: +370 685 06905
El. paštas: augustina@vetmarket.lt

Dovilė Švėgždaitė

Pardavimų vadybininkė
Tel.: +370 69743112
El. paštas: dovile@vetmarket.lt

PAŠARŲ SKYRIUS

Robertas Stravinskas

Pašarų skyriaus vadovas
Tel.: +370 633 26623
El. paštas: r.stravinskas@vetmarket.lt

Martynas Stankevičius

Pašarų pardavimo LV ir EE vadovas
Tel.: +370 620 68480
El. paštas: m.stankevičius@vetmarket.lt

Jonas Mockaitis

Pardavimų vadovas
Tel.: +370 688 58008
El. paštas: jonas.mockaitis@vetmarket.lt

LOGISTIKOS IR TIEKIMO SKYRIUS

Edita Drazdauskienė

Direktoriaus pavaduotoja administracijai/Logistikos ir tiekimo skyriaus vadovė
Tel.: +370 667 42423
El. paštas: edita@vetmarket.lt

Džiuljeta Perštialienė

Logistikos ir tiekimo vadybininkė
Tel.: +370 645 42551
El. paštas: dziuljeta@vetmarket.lt

Saulius Plioplys

Logistikos ir tiekimo vadybininkas
Tel.: +370 605 73319
El. paštas: saulius@vetmarket.lt

Justinas Bendžiūnas

Sandėlio vadovas
Tel.: + 370 647 35835
El. paštas: justinas@vetmarket.lt

EKSPORTO SKYRIUS

Viktoras Šimas

Eksporto projektų vadovas Rytų Europai
Tel.: + 370 612 40438
El. paštas: viktoras.simas@vetmarket.lt

Irma Orlingaitė

Eksporto projektų vadovė Vakarų Europai
Tel.: +370 656 33311
El. paštas: i.orlingaite@vetmarket.lt

ELEKTRONINĖS PREKYBOS SKYRIUS

Irma Orlingaitė

El.prekybos vadovė (evet.lt)
Tel.: +370 656 33311
El. paštas: i.orlingaite@vetmarket.lt

Paulė Simonaitienė

El.prekybos vadybininkė (evet.lt)
Tel.: +370 672 63002
El. paštas: paule@vetmarket.lt

MARKETINGO SKYRIUS

Vaida Kalvaitienė

Marketingo projektų vadovė
Tel.: +370 658 30720
El. paštas: vaida@vetmarket.lt

FARMACIJOS SKYRIUS

Evelina Dauparaitė

Veterinarinės farmacijos vadovė
Tel.: +370 637 91390
El. paštas: evelina@vetmarket.lt

BUHALTERIJA

Svetlana Alionene

Vyr.buhalterė
Tel.: +370 665 12351
El. paštas: svetlana@vetmarket.lt

Gintarė Genytė

Vyr.buhalterės pavaduotoja analitikai
Tel.: +370 689 10660
El. paštas: gintare@vetmarket.lt

Daiva Jucienė

Buhalterė
Tel.: + 370 688 12215
El. paštas: daiva@vetmarket.lt

Sandra Čebatarauskienė

Apskaitininkė
Tel.: +370 636 10994
El. paštas: sandra@vetmarket.lt

Ernesta Palaimaitė

Apskaitininkė
Tel.: +370 636 11469
El. paštas: ernesta@vetmarket.lt

Parašykite mums!