VetMarket specialistai pristatė pranešimus veterinarijos gydytojams kvalifijacijos kėlimo seminare

Lapkričio 28d. VĮ “Pieno tyrimai” vyko kasmetinis “Veterinarijos farmacijos asociacijos” organizuojamas kvalifikacijos kėlimo seminaras, kuriame dalyvavo veterinarijos gydytojai, farmacininkai bei veterinarijos farmacijos įmonių atstovai iš visos Lietuvos.

Renginys sulaukė didelio dalyvių skaičiaus. Jame pranešimus skaitė ne tik VMVT atstovai, bet ir trys UAB “Vetmarket” darbuotojai. Kiekvienas jų pristatė įmonės atstovaujamų gamintojų ir segmentų naujienas.

“Interchemie werken De Adelaar Lietuva” atstovas Andrius Jucius pristatė Kauno LEZ’e netrukus darbą pradėsiančios veterinarinių vaistų gamyklos veiklos planus, naujai registruojamus veterinarinius produktus Lietuvoje. Jie įneš daugiau konkurencijos į rinką, o tai gyvulių augintojams sudarys platesnį vaistų pasirinkimą ir palankesnes jų įsigijimo kainas.

UAB “Vetmarket” galvijininkystės padalinio vadovas Darius Atkočaitis smulkiau pristatė naujai užregistruotus Interchemie gamyklos produktus, kurie yra vieni labiausiai naudojamų galvijininkystės segmente. Tai yra infuziniai tirpalai Calmasol-440 ir Calmasol-204S iš plataus infuzinių tirpalų asortimento, greitai pasirodysiančio Lietuvoje.

Trečiasis pranešimas buvo UAB “Vetmarket” atstovės Eglės Razulienės tema “Smulkių gyvūnų gydymo sprendimai su Zoetis”. Pristatymo metu buvo pranešta svarbi žinia, jog nuo š.m. gruodžio 1 d. UAB Vetmarket yra vienintelis oficialus veterinarinių vaistų gamintojo “Zoetis” produktų atstovas Pabaltijyje. Toliau pranešime aptarti “Zoetis” gaminamų vaistų asortimentas ir jų privalumai.