UAB „VetMarket” veiklos dešimtmetis su kokybės ženklu

2020 m. pavasarį UAB „Vetmarket“ paminėjo savo veiklos dešimtmetį.

Nuo veiklos pradžios įmonė išaugo keliasdešimt kartų tiek apyvartos, tiek ir darbuotojų skaičiumi, tačiau svarbiausiu augimo parametru išliko kokybė.

Prieš dešimtmetį UAB „Vetmarket“ startavo su kelių darbuotojų komanda, o dabar įmonėje dirba 50 įvairių sričių specialistai. UAB “Vetmarket” kartu su UAB “Kuraveta“ ir SIA “Vetmarket” sudaro veterinarinės farmacijos įmonių grupę. Šiandien esame viena didžiausių veterinarinės farmacijos įmonių Pabaltijy, dirbame vieningai ir siekiame aukščiausios kokybės. Per veiklos dešimtmetį tapome inovatyvių produktų ir sprendimų šaltiniu, apimančiu ne tik veterinarinių vaistų tiekimo paslaugas, bet ir užtikrinančiu naujovių sklaidą veterinarinės farmacijos sektoriuje.

Siekdami patenkinti nuolat kintančius klientų lūkesčius bei keliamus vis aukštesnius reikalavimus produktų ir paslaugų kokybei nuo 2017 veiklą perkėlėme į vienus moderniausių veterinarinės farmacijos sandėlių visoje Lietuvoje. Esame vetarinarinės farmacijos įmonių grupė, nuolat žengianti į priekį ir veiklą grindžianti kokybe.

Spartus įmonės pastarųjų kelerių metų augimas rodo klientų pasitikėjimą mumis ir sėkmingos veiklos tęstinumą. Džiaugiamės rezultatais, keliame dar didesnius reikalavimus sau. Todėl dar šiais metais pristatysime rinkai ne vieną naują projektą, orientuotą į klientų veiklos efektyvinimą ir kokybės gerinimą, nes jaučiame atsakomybę už galutinį kliento rezultatą.

Tai Jūsų ir mūsų tvarios partnerystės kelias!