UAB “Vetmarket” lojaliausius klientus sukvietė į seminarą Turkijoje

Gegužės 5-11 dienomis UAB „Vetmarket“ kartu su 16 lojaliausių savo klientų gilino žinias Vokietijos gamintojo “Dr. Clauder’s” seminare, skirtame smulkiems gyvūnams. Seminaro tema “Dr. Clauder’s maisto ir papildų įtaka gyvūno gerovei”. Seminarą sudarė trys dalys, orientuotos į skirtingas gyvūnų sveikatos problemas.

Veterinarijos gydytojai ir pašarų specialistai, dirbantys su Dr. Clauder‘s produktais, galėjo pasisemti žinių, pasidalinti įžvalgomis ir savo gerąja praktika su kolegomis.

Po paskaitų dalyviai diskusijas pratęsdavo neformalioje aplinkoje, tai padėjo dar labiau įsisavinti gautą informaciją. Laisvu laiku visi turėjo galimybę pakeliauti ir pasigrožėti nuostabiais Antalijos regiono vaizdais, aplankyti žymias vietas.

“Dr. Clauder’s” gamina aukščiausios kokybės maistą šunims ir katėms, papildus, dantų ir kailio priežiūros gaminius. Visa produkcija gaminama tik Vokietijoje. Nuolatinis domėjimasis savo srities naujovėmis ir bendradarbiavimas su mitybos ekspertais bei gyvūnų sveikatos specialistais leidžia sukurti inovatyvius produktus kartu užtikrinant aukščiausių kokybės standartų laikymąsi.

Susipažinkite su Dr. Clauder’s produktais čia:

https://www.facebook.com/dr.clauderlt/

www.dr-clauder.lt