Trečiasis praktinis seminaras Danijoje

UAB “Vetmarket” partneris, bendra Danų ir Vokiečių kompanija “Vilofoss”, vasario mėnesį pieninių galvijų sektoriaus klientus iš Lietuvos pakvietė į trečią kartą organizuojamą praktinį seminarą Danijoje.

Trijų dienų seminaro metu klientai turėjo galimybę iš labai arti susipažinti su “Vilofoss” kompanija ir gamykla, gaminama produkcija bei procesais.

Teorinės seminaro dalies akcentas buvo “X-Zelit”, “FreshFoss”, „HooFoss”, “Stalosan F”, “Stalosan Basic”, “Stalosan Dry” produktai. Po seminaro aplankyta „Stalosan“ produktų gamykla, joje pristatytas komponentų sumaišymo procesas, fasavimo linija, komponentų saugykla. Gamyklos patalpose vyko trumpas praktinis seminaras su plataus spektro dezinfekavimo priemonės “Stalosan F” efektyvumo praktiniais bandymais.

Kita praktinė seminaro dalis persikėlė į vieną pažangiausių pieninių galvijų ūkį Danijoje, kuris turi 700 melžiamų karvių. Jame pristatyta unikali veršelių laikymo sistema ir šiuolaikiški pašarų gamybos sprendimai. Klientai iš Lietuvos galėjo išsamiai susipažinti su Danų pieno ūkio valdymo subtilybėmis.

“Vilofoss Group” yra pasaulinis premiksų ir pašarų sektoriaus lyderis. Tai yra viena iš produktyviausių ir konkurencingiausių žemės ūkio įmonių pasaulyje. Jau daugiau nei 80 metų ji glaudžiai dirba kartu su ūkininkais ir jų ūkiais visose gyvūnų grupėse.