SCC Bolusai – sparčiai populiarėjanti natūrali pagalba pieninių galvijų ūkiams

Prieš pusmetį UAB „VetMarket“ galvijininkystės skyriaus asortimentą papildė SCC Bolusai, skirti somatinių ląstelių skaičiaus mažinimui pieninių galvijų ūkiuose. Savo efektyvumo ir natūralios sudėties dėka, jie sparčiai populiarėja Lietuvoje ir sulaukia itin gerų vertinimų iš ūkių. Nuo produkto įvedimo praėjus vos pusmečiui – džiuginantys rezultatai net iš septynių įvairaus dydžio Lietuvos ūkių.

SCC Bolusai – tai natūralus būdas sumažinti karvių somatinių ląstelių skaičių. Alicinas yra pagrindinė veiklioji medžiaga produkte, gaunama iš česnako jį veikiant mechaniškai. Tai yra viena stipriausių antibakterinį poveikį turinčių gamtoje randamų medžiagų. Alicinas pasižymi ne vien tik antibakteriniu, bet ir antivirusiniu bei antigrybiniu poveikiu, veikia kaip natūralus  antibiotikas. Ši veiklioji medžiaga su krauju keliauja po visą gyvūno organizmą, todėl pasiekia visas vietas, sunkiai pasiekiamas net antibiotikų. SCC Bolusuose esančios aktyviosios medžiagos (augaliniai komponentai ir ekstraktai) naikina bakterijas supančias bioplėveles, nutraukia ryšius tarp bakterijų ir ardo jų kolonijas.

Produkte naudojama pagrindinė veiklioji medžiaga stabilizuotas alicinas yra ypač aukštos kokybės, todėl daugeliu parametrų produktas lenkia savo konkurentus. Tai leidžia ūkininkui taupyti laiką ir gauti ekonominę naudą. Firmos „Carton“ SCC Bolusai yra pranašesni už kitus rinkoje esančius produktus, nes:

  • Gali būti naudojami ne tik laktacijos periodu, bet ir užtrūkusioms karvėms
  • Vienas bolusas veikia iki 28 dienų, t.y. keturis kartus ilgiau už konkurentinius produktus, kurie turi būti suduodami kas 5-7 dienas
  • Pakanka vieno boluso per laktaciją
  • Skirtingai nuo konkurentų, nereikalingos kombinacijos su kitais preparatais produkto efektyvumui užtikrinti
  • Preparatai turi nulinę išlauką

Nuolatinis asmeninis gamintojo, ir kartu įmonės savininko, dėmesys ženkliai prisidėjo prie sėkmingo produkto įvedimo į rinką. Kad rodikliai ir siekiami rezultatai būtų kuo aukštesni, gamintojas kartu su UAB „VetMarket“ galvijininkystės komanda rengia reguliarius specialius vizitus ir konsultacijas ūkiuose. Asortimentas artimiausiu metu prasiplės ir kitais natūralios sudėties „Carton“ preparatais. UAB „VetMarket“ tapo vieninteliu šio gamintojo distributoriumi visame Pabaltijyje, Baltarusijoje ir Ukrainoje. Tai puikus įmonės, kaip partnerio, įvertinimas.

SCC Boluso informacinė brošiūra