Praktinis seminaras Lietuvos kiaulių augintojams kartu su “Ceva Sante Animale” ir LSMU Veterinarijos akademija

Balandžio men. 27d. UAB “Vetmarket” kartu su Prancūzų vaistų gamintoju “Ceva Sante Animale” ir LSMU Veterinarinės akademijos Veterinarinės patobiologijos katedros Patologijos centru organizavo praktinį seminarą kiaulininkystės ūkių veterinarijos gydytojams iš visos Lietuvos. Dėl itin aktualių šiai dienai klausimų kiaulių auginime, seminaras pritraukė virš 30 dalyvių. Rengiant seminarą buvo atsižvelgta į veterinarijos gydytojų problemas, lūkesčius ir kitus aktualius klausimus, su kuriais susiduriama kasdieniame darbe.

Seminaro tema “Reprodukcijos valdymas ūkiuose. Atnaujintas vakcinų paketas, užtikrinantis kiaulių ligų kontrolę ir prevenciją”.

Praktinės dalies metu gydytojai tyrė paskerstų gyvulių plaučius naudodami naujausią Cevos pristatomą programą “Ceva lung program”, kuri leidžia greitai ir tiksliai fiksuoti pakitimus plaučiuose, o užbaigus tyrimą, programa suskaičiuoja pakitimų skaičių ir jų mąstą bei pateikia rekomendacijas gydymui.

Seminaro teorinės dalies metu buvo pristatytos “Ceva Sante Animale” vakcinų naujovės šiame segmente, kadangi gamintojas 2016 m. padarė ryškų šuolį visų didžiausių pasaulio gamintojų atžvilgiu ir šiai dienai krepšelyje turi visus biologinius produktus, užtikrinančius tikslius sprendimus kiaulių auginime.

http://www.ceva.com/Products/Swine/Ceva-Lung-Program-App