Mokomasis-pažintinis seminaras Čekijoje

Šių metų birželio 13-17 dienomis UAB ,,Vermarket” ir UAB ,,Kuraveta‘‘ savo klientams surengė mokomąją-pažintinę kelionę į Čekiją, į veterinarinių vaistų gamyklą “Bioveta a.s. International”. Šįkart klientų grupę sudarė veterinarijos gydytojai iš visos Lietuvos, dirbantys smulkių gyvūnų segmente. Klientai turėjo galimybę supažinti su šiemet šimto metų veikos sukaktį švenčiančios gamyklos istorija, joje gaminamais veterinariniais vaistais ir technologiniais gamybos procesais.

Vizito metu klientams buvo surengtas seminaras, kurio metu buvo aptartos pagrindinės šunų ir kačių ligos, dabartinės šunų ir kačių imunoprofilaktikos tendencijos, dažnos skiepijimo procedūros ir su jomis susijusios problemos. Po seminaro vyko apskritojo stalo diskusija. Akcentas buvo šunų ir kačių vakcinos „Biocan Novel” ir „Biofel” bei platus preparato „Hyaluronan” panaudojimas gydyme.

Džiaugiamės, jog mūsų klientams kelionė buvo ne tik įdomi, bet ir naudinga, o įgytas žinias galės praktiškai pritaikyti savo kasdieniame darbe – Lietuvos smulkių gyvūnų klinikose.

Šių metų pradžioje susipažinti su “Bioveta a.s. International” iš arčiau taip pat buvo pakviesti Lietuvos veterinarijos gydytojai, dirbantys galvijininkystės segmente. Biovetos asortimentą sudaro veterinariniai vaistai ir vakcinos nuo smulkių iki produkcijos gyvūnų ir arklių. Įmonė sparčiai žengia į priekį, jos gaminami produktai pripažįstami visame pasaulyje ir sudaro rimtą konkurenciją kitiems veterinarinės farmacijos milžinams. Šiuolaikinės technologijos ir pagarba gyvūnui – kertiniai Biovetos principai veterinarinių vaistų gamyboje.