COVEXIN 10, injekcinė suspensija avims ir galvijams

COVEXIN 10

Aprašymas

COVEXIN 10, injekcinė suspensija avims ir galvijams

Avims ir galvijams aktyviai imunizuoti nuo infekcinių ligų, kurias sukelia A, B, C ir D tipų Clostridium perfringens, C. chauvoei, B tipo C. novyi, C. septicum, C. sordellii ir C. haemolyticum, bei stabligės, kurią sukelia C. tetani. Ėriukams ir veršeliams pasyviai imunizuoti nuo aukščiau išvardintų klostridijų rūšių (išskyrus avių C. haemolyticum).Savybės

Gyvūnų rūšis Galvijai, Avy
Gamintojas Zoetis
Pakuotės dydis 50 ml
Forma Injekcinė suspensija
Nuoroda http://vetlt1.vet.lt/vr/Vaist.aspx?id=4747
Sudėtis 1 ml vakcinos yra: Clostridium perfringens (A tipo) toksoido - ne mažiau kaip 0,9 V, C. perfringens (B ir C tipų) beta-toksoido - ne mažiau kaip 12,4 V, C. perfringens (D tipo) epsilon-toksoido - ne mažiau kaip 5,1 V, C. chauvoei kultūros - atitinka Ph. Eur., C. novyi (B tipo) toksoido - ne mažiau kaip 1,2 V, C. septicum toksoido - ne mažiau kaip 3,6 V, C. tetani toksoido - ne mažiau kaip 2,5 V, C. sordellii toksoido - ne mažiau kaip 0,8 V, C. haemolyticum toksoido - ne mažiau kaip 16,5 V.
Naudojimas Vakciną reikia švirkšti tinkamoje vietoje po oda. Rekomenduojama švirkšti po odos raukšle kaklo šone. Tikslus dozavimas nurodytas informacinio lapelio 4.9 punkte.