Išvažiuojamasis seminaras Turkijoje

UAB “Vetmarket” antrus metus iš eilės surengė išvažiuojamąjį seminarą veterinarijos gydytojams ir pašarų specialistams, dirbantiems su “Dr. Clauder’s” ir “Pro Nutrition Flatazor” produktais. Šįkart rugsėjo pabaigoje klientai gilinti žinių šunų ir kačių mitybos klausimais buvo pakviesti į Alanijos regioną Turkijoje.

Mokymų programa buvo išdėstyta per kelias dienas. Dėmesys buvo skiriamas dviems šunų ir kačių ėdalų gamintojams: “Dr. Clauder’s” (Vokietija) ir “Pro Nutrition Flatazor” (Prancūzija). Šiais metais akcentas buvo vis labiau populiarėjančiai šunų ir kačių BARF (Biologically Appropriate Raw Food) mitybai. Mokymų metu buvo apžvelgti šios mitybos privalumai, minusai ir klaidos. BARF mitybos šalininkai laiko šunį visaėdžiu gyvūnu. BARF meniu sudaro apie 60 – 80 proc. mėsos ir 20 – 40 proc. vaisių, daržovių, kiaušinių, pieno produktų, kartais net grūdų. Seminarų ciklo metu gilintasi ir į kitas šunų ir kačių mitybos aktualijas, kaip begrūdžiai ėdalai, taip pat pristatytos abiejų gamintojų asortimento naujienos.

Išvažiuojamieji seminarai tampa gražia tradicija žinių gilinimui ir išsamesniam susipažinimui su gamintojais ir produktais netradicinėje aplinkoje bei dalinimuisi žiniomis ir patirtimi vieniems su kitais.

UAB “Vetmarket” atstovauja vokiečių gamintoją “Dr. Clauder’s” visame Pabaltijyje jau treji metai. “Dr. Clauder’s” gamina aukščiausios kokybės maistą šunims ir katėms, papildus, dantų ir kailio priežiūros gaminius. Visa produkcija gaminama tik Vokietijoje. Nuolatinis domėjimasis savo srities naujovėmis ir bendradarbiavimas su mitybos ekspertais bei gyvūnų sveikatos specialistais leidžia sukurti inovatyvius produktus kartu užtikrinant aukščiausių kokybės standartų laikymąsi.

UAB “Vetmarket” yra oficialus prancūzų gamintojo “Pro Nutrition Flatazor” atstovas Lietuvoje dvejus metus. “Pro Nutrition Flatazor” į savo gaminamus produktus sudėjo visas žinias ir per 50 metų sukauptą patirtį. Produktų sudėtis yra papildyta probiotikais ir biologiškai aktyviais jūros ingredientais, naudojamas šaltas vitaminų įterpimo procesas, kuris išsaugo vitaminų maistinę vertę.

Plačiau su produktais galite susipažinti čia

https://www.facebook.com/dr.clauderlt/

www.dr-clauder.lt

http://www.pro-nutrition.flatazor.com/en/