Edukacinė ekskursija vaikams į LSMU Veterinarijos akademiją

UAB “Vetmarket” kartu su vaikų darželiu “Pipirai”, įsikūrusiu Kauno rajone, Domeikavoje, surengė edukacinę ekskursiją vaikams.

Vieną gražią ir saulėtą balandžio dieną jie apsilankė LSMU Veterinarijos akademijos stambių gyvūnų klinikoje. Darželinukai susipažino su veterinarijos gydytojo profesija ir kilnia jos misija. Juos lydėjusioms auklėtojoms tai buvo taip pat nauja patirtis, nė viena iš jų nebuvo lankiusis Veterinarijos akademijoje anksčiau. Grupė apžiūrėjo operacinę ir net galėjo stebėti žirgo operacijos pabaigą, kuri ir paliko didžiausią įspūdį vaikams. Toliau visi aplankė stacionarą ir ten buvusius sveikstančius gyvulius, auditoriją, kraujo tyrimų laboratoriją, susipažino su rentgeno aparatu.

Ekskursiją pravedė stambių gyvūnų klinikos veterinarijos gydytojas Jonas Mockaitis. Jam vaikai uždavė daugybę klausimų apie gyvūnų sveikatą ir priežiūrą.

Po ekskursijos vaikai išvyko į gyvūnų globos organizacijos “Lesė” Kauno skyrių, kur nuvežė darželinukų tėvelių ir vokiečių gamintojo Dr. Clauder’s suaukotų pašarų ir skanėstų beglobiams gyvūnams. Ši graži darželio “Pipirai” iniaciatyva jau tapo tradicija, kuri moko vaikus rūpintis gyvūnais ir atsakomybės prieš juos nuo mažens.