„Dr. Clauder’s“ ketvirtasis gimtadienis

Spalio 4 dieną nugriaudėjo jau ketvirtasis vokiečių gamintojo „Dr.Clauder’s“ gimtadienis, vėl sukvietęs šunų mylėtojus iš Kauno.

Šventės metu buvo gausu atrakcijų augintiniams bei mažiems ir dideliems jų šeimininkams: jau tradicija tapusi pagundų trąsa šunims, agility pasirodymas, vaikų piešinių konkursas ir, žinoma, prizai nugalėtojams. Šiemet daug džiugių emocijų vaikams atnešė naujiena – piešimas ant veido.

Šventė, kaip ir pernai, buvo surengta kartu su Romainių veterinarijos klinika „Klausk veterinaro“, kurios gydytoja pasakojo apie traumas ir pirmąją pagalbą augintiniui bei pristatė bioreguliacinės sisteminės veterinarinės medicinos „Heel Vet“ priemones traumų ir uždegimų gydymui. Viso renginio metu vet. gydytoja teikė profesionalias konsultacijas augintinų šeimininkams visais jiems rūpimais klausimais.

Svečiuose apsilankė ir retriverių veislyno „Juodas apelsinas“ atstovai. Jie pravedė edukacinę paskaitą apie atsakingą šunų veisimą, auginimą, davė naudingų patarimų augintinių šeimininkams. Galiausiai renginį vainikavo„Dr.Clauder‘s“ torto šunims dalybos!

UAB “Vetmarket” džiaugiasi jau ketverius metus trunkančia partneryste su vokiečių gamintoju „Dr. Clauder‘s“, kurį atstovauja visame Pabalty.