„Amodip” – naujas sprendimas kačių hipertenzijos gydyme

UAB “Vetmarket”, būdama inovatyvių produktų ir sprendimų rinkoje šaltiniu, šįkart kartu su ilgamečiu partneriu “Ceva Sante Animale” kovo 29d. surengė seminarą iki šiol ypač mažai gvildenta kačių hipertenzijos tema.

Patobulinti savo žinias kardiologijos srityje susirinko gausus veterinarijos gydytojų būrys iš visos Lietuvos – nuo pradedančiųjų praktikų iki patyrusių gydytojų. Seminaro metu buvo pristatytas naujas sprendimas kačių hipertenzijos gydyme – vaistas Amodip. Tai yra pirmasis Lietuvoje registruotas veterinarinis vaistas kačių hipertenzijai gydyti. Didžioji seminaro dalis buvo orientuota į praktinius dalykus: ligos diagnozę, eigą, gydymą. Susitikimo metu veterinarijos gydytojai turėjo galimybę praktiškai išbandyti kraujospūdžio matavimą veterinariniais kraujospūdžio matuokliais.

Seminarą užbaigė tema, orientuota į kačių elgseną – tai kačių streso valdymas feromonų pagalba. UAB “Vetmarket” kačių augintojams gali pasiūlyti gana platų feromono katėms Feliway pasirinkimą pagal naudojimo būdą: purškalai, antkakliai, sklaidytuvai, kilimėliai, lašeliai draskyklei.

Seminarą vedė lektorė, veterinarijos gydytoja, Agnieszka Zoltowska (Jungtinė Karalystė). Renginys sulaukė itin didelio dalyvių skaičiaus. UAB “Vetmarket” pasidalino savo ir savo partnerio “Ceva Sante Animale” sukaupta patirtimi bei naujausiomis žiniomis taip užtikrindami inovacijų sklaidą smulkių gyvūnų segmente.

Amodip informacinis lankstukas

Seminaro skaidrės Feline Hypertension-can we afford to ignore it in practice_ 29_03_19 PP