Praktinis seminaras Danijoje galvijininkystės sektoriaus atstovams

UAB “Vetmarket” skaičiuoja jau dešimtus savo veiklos metus. Kaip nuolat tobulėjanti ir žengianti į priekį įmonė, į žinių ir profesinio tobulėjimo procesą įtraukia ir savo klientus. Todėl kartu su savo partneriu, bendra Danų ir Vokiečių kompanija “Vilofoss”, rugsėjo pabaigoje galvijininkystės sektoriaus klientus pakvietė į seminarą Danijoje. Vilofoss gamykla yra įsikūrusi pietinėjė Danijos dalyje.

Trijų dienų seminaro metu dešimt klientų turėjo puikią galimybę aplankyti “Vilofoss” kompaniją ir gamyklą, artimiau susipažinti su pačia produkcija ir jos gamybos procesu.

Teorinė seminaro dalis apėmė esamo ir naujo asortimento analizę, produktų efektyvų panaudojimą ūkiuose.

Praktinė seminaro dalis vyko viename pažangiausių Danų galvijų ūkių, kur buvo supažindinta su ūkio ypatumais šėrimo, papildų naudojimo klausimais, taip pat kitomis zootechninėmis ūkio ypatybėmis.

Šių metų lapkričio mėnesį UAB “Vetmarket” į tokią pat kelionę pakvies dar dešimt galvijininkystės sektoriaus atstovų.

“Vilofoss Group” yra pasaulinis premiksų ir pašarų sektoriaus lyderis. Tai yra viena iš produktyviausių ir konkurencingiausių žemės ūkio įmonių pasaulyje. Jau daugiau nei 80 metų ji glaudžiai dirba kartu su ūkininkais ir jų ūkiais visose gyvūnų grupėse.