Kontaktai

Įmonės pavadinimas: UAB Vetmarket
Įmonės kodas: 302512874
PVM mokėtojo kodas: LT100005679714

Telefonas: +370 37 384003
El. paštas: info@vetmarket.lt
Buhalterija: buhalterija@vetmarket.lt

Adresas: Nemuno g. 4, Virbališkių k., Kauno raj., LT-53458, Lietuva

Pardavimų skyrius

Jūratė Kičienė

Tel.: +370 663 63933

E. paštas: jurate@vetmarket.lt 

Pardavimų skyrius

Darius Atkočaitis

Tel.: +370 61849107

E. paštas: darius@vetmarket.lt 

 

Vilma Jankauskienė

Tel.: +370 62616721

E. paštas: vilma.j@vetmarket.lt 

 

Vilius Adomaitis

Tel.: +370 626 36869

E. paštas: vilius@vetmarket.lt 

 

Vladas Misiūnas

Tel.: +370 626 22553

E. paštas: vladas@vetmarket.lt 

Pardavimų skyrius

Gintautas Mickus

Tel.: +370 687 87199

E. paštas: gintautas@vetmarket.lt 

Pardavimų skyrius 

Sigutė Savickienė (vaistai, prekės augintiniams)

Tel.: +370 626 07579

E. paštas: sigita@vetmarket.lt 

 

Eglė Razulienė (vaistai, prekės augintiniams)

Tel.: +370 665 19916

E. paštas: egle@vetmarket.lt 

 

Augustina Vaitkutė (kailiniai gyvūnai, vaistai, prekės augintiniams)

Tel.: +370 685 06905

E. paštas: augustina@vetmarket.lt 

Techninis konsultantas

Lina Navickienė (Galvijininkystės šėrimo specialistė)

Tel.: +370 618 60746

E. paštas: lina@vetmarket.lt 

 

Parašykite mums!